Новини

УВАГА! НОВИЙ ТЕСТ!

УВАГА! НОВИЙ ТЕСТ! Кількісне визначення нейтралізуючих антитіл класу IgG до – S (spike) – білку до коронавірусу SARS-CoV-2


Всі коронавіруси мають спільні риси в організації – це 16 неструктурних білків і 4 структурні білки: шипа (S), оболонки (Е), мембрани (М) і нуклеокапсиду (N).
Антитіла до RBD S білку мають нейтралізуючі властивості і перешкоджають зв’язуванню вірусу з клітинами людини, тим самим забезпечуючи важливу роль у розвитку індивідуальної захисної імунної відповіді на SARS-CoV-2.
Велика кількість тестів на ринку спрямовані на визначення антитіл до так званого N-білку SARS-CoV-2 (нуклеопротеїну), який свідчить про перенесене захворювання. Після вакцинації тести до N-білку нічого не покажуть, оскільки антитіла у вакцинованих виробляються на білок S.
Після вакцинації організм продукує тільки один тип антитіл – до S-білку, а обидва типи до N-білку та до S-білку, мають лише ті, хто перехворів.


Рівень антитіл IgG до S-білку короновірусу SARS-CoV-2 у сироватці крові людини корелює із захисною імунною відповіддю в осіб, які пройшли повну вакцинацію, або які одужали від інфекції COVID-19.

Також рівень нейтралізуючих антитіл IgG до S-білку вірусу SARS-CoV-2 характеризує груповий імунітет на популяційному рівні.

Дане тестування доцільно проходити особам:

-які одужали або знаходяться в стадії реконвалесценції після захворювання на COVID-19;

-які пройшли повний курс вакцинації (через 2-3 тижні після введення другої дози вакцини) вакцинними препаратами, заснованими на різних технологіях: векторна; м-РНК-ова; інактивована цільновіріонна;

-які планують проходити курс вакцинації від інфекції COVID-19.

Вартість аналізу 380 грн.