About illustration

Тест «Гемокод»_____

Одні й ті ж продукти харчування можуть приносити користь одній людині, при цьому шкодити іншій. Тест «Гемокод» – це аналіз крові на індивідуальну непереносимість продуктів харчування. В список досліджуваних харчів входить більш, ніж 130 найпоширеніших інгредієнтів, що входять до нашого повсякденного меню.
Даний спосіб діагностики допомагає виявити продукти, які перевантажують вашу харчову систему і весь організм, викликають дискомфорт і приводять до певних хронічних захворювань – наприклад, ожиріння.

В нашому медичному центрі ви можете пройти тест «Гемокод» в Хмельницькому та отримати особистий список інгредієнтів, які вам не підходять. Виключивши їх із повсякденного раціону, ви позбавитеся зайвої ваги без виснажливих дієт, шкідливих фармацевтичних засобів та надмірних фізичних навантажень.

Дана методика буде дієвою при ожирінні, хронічній втомі, артеріальній гіпертонії, цукровому діабеті (ІІ типу), порушеннях шлунково-кишкового тракту, шкірних захворюваннях, хворобах серцево-судинної системи, частих застудах (зниження імунітету). Виключивши шкідливі продукти зі свого меню, ви зможете покращити свою фізичну форму та самопочуття, позбавитись деяких видів алергії, нормалізувати роботу кишечнику та шлунку, зміцнити імунну систему. При правильному харчуванні активізується природне очищення організму, покращується стан шкіри, волосся та нігтів.

На основі результатів тесту, спеціалісти нашого медцентру підготують для вас збалансовану раціональну систему харчування, яка допоможе вам відновити та покращити здоров’я, привести себе в чудову фізичну форму.

Ми не зупиняємося лише на проходженні тесту та підготовці індивідуальної схеми харчування для своїх пацієнтів. Ви в будь-який час можете звернутися до наших фахівців за рекомендаціями чи роз’ясненнями з приводу певних продуктів чи результатів лікування. Наші лікарі завжди готові підтримати вас, дати цінні поради та зробити вагомі зауваження, провести консультацію та надати допомогу.
Для визначення «червоного» списку продуктів ми використовуємо сучасне високоефективне обладнання, що допомагає отримати найточніші результати. Дана програма досить дієва: вже за два місяці ви побачите позитивні зміни, почнете втрачати вагу, відчуєте покращення самопочуття.

Для того, щоб пройти тест «Гемокод» у Хмельницькому, необхідно попередньо записатися до нас, подзвонивши по вказаному на сайті телефону. Спочатку необхідно обстежитися і проконсультуватися у деяких фахівців (гастроентеролог, ендокринолог, терапевт), після чого ви зможете приступити безпосередньо до проходження тесту і лікування за даною схемою.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залишате свої контактні дані і наш менеджер зателефонує Вам