+38 (067) 360-89-34
Замовити консультацію
Медичний центр "Діагностикум"

Медичний центр «Діагностикум» розпочав свою діяльність у 1999 році в якості невеличкої приватної клініки. За 17-річний період роботи він значно розширився і перетворився в солідний медичний заклад, в якому проводиться якісне діагностування і лікування різноманітних хвороб та патологічних станів організму. Пріоритетним видом діяльності медичного центру лишається діагностика, яка проводиться в даному закладі на високому рівні. Поруч зі стандартними лабораторними аналізами, тут використовуються альтернативні методи діагностування з використанням сучасної апаратури, що забезпечують високу якість проведення обстежень. В даному медзакладі ви можете зробити УЗД та ЕКГ, пройти БРД в Хмельницьку. Точність діагнозів, встановлених за допомогою сучасної апаратури та комп’ютерних програм, сягає 95%. Це дуже важливо, адже від вірно визначеного діагнозу залежить ефективність терапії, а в деяких випадках – навіть життя пацієнта!

Чому нас обирають?
Обладнання

Сучасні комп’ютери та апаратно-програмні комплекси УЗД дають можливість виявити хвороби та фізико-біологічні зміни в організмі вже на початкових стадіях, з’ясувати причини та приховані вогнища різноманітних захворювань.

Методики

В центрі використовуються способи усунення багатьох видів захворювань без використання хімічних медпрепаратів (фітотерапія, гомеопатія), ефективні у лікуванні навіть хронічних стадій.

Персонал

Кваліфіковані, досвідчені лікарі визначать точний діагноз і призначать терапію, відстежать динаміку стану, при необхідності скоригують терапевтичний процес.

Наша команда
Кушнір Оксана Володимирівн Лікар - лаборант Завідуюча лабораторії
Олійник Яків Вячеславович Лікар функціональної діагностики та Ультразвукової діагностики.
Воронцова Оксана Сергіївна Лікар функціональної діагностики Лікар вищої категорії стаж бiльше 20 рокiв
Душкін Андрій Анатолійович Лікар функціональної діагностики та ультразвукової діагностики