About illustration

Озонотерапія_____

Озонотерапія – фізіологічні процедури, що використовуються в нетрадиційній медицині. Суть даної методики полягає у використанні лікувальних окислювальних властивостей озону.

Газ генерується з допомогою спеціального приладу – озонатора. У чистому вигляді він токсичний, тому перед використанням змішується з фізіологічним розчином, і в такому вигляді надається пацієнтам. Суміш може використовуватися для зовнішнього або внутрішнього застосування, а також у вигляді ін’єкцій.

Озон має дезінфікуючу, знеболювальну та імуномоделюючу дію, насичує кров киснем, покращуючи клітинне дихання, активізує клітинний метаболізм, сприяє виведенню шлаків та токсинів з тканин, допомагає в боротьбі з вірусами та бактеріями, знеболює та знімає різноманітні запалення.

Озонотерапія ефективна у вирішенні наступних проблем:
1. дерматологічні: вугрі, себорея, висипання після герпесу, дерматит, грибкові ураження, екзема, папіломи;
2. гінекологія: гострі або хронічні запалення зовнішніх та внутрішніх статевих органів, кольпіт, вульвіт, ендометрит;
3. урологія: простатит, уретрит, цистит;
4. гастроентерологія: хронічний гастрит, коліт, язва шлунку та 12-персної кишки, хронічний гепатит, цироз печінки;
5. терапія: артрит, артроз, ревматизм, ішемія, гіпертонія, мігрень, алергія, захворювання верхніх дихальних шляхів;
6. косметологія: корекція мімічних зморшок, целюліт, локальні жирові відкладення, профілактика передчасного старіння шкіри.

Дана методика має ряд протипоказань, які мають враховуватись при призначенні фізіологічних процедур. В МЦ «Діагностикум» ви можете пройти озонотерапію в Хмельницькому під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Досвідчені лікарі врахують всі особливості вашого організму, аби уникнути ускладнень та отримати максимальний ефект від лікування.

Після проходження курсу озонотерапії відновлюються природні захисні сили організму, покращується загальний стан органів і систем. Особливо корисною дана методика буде для пацієнтів з хронічними захворюваннями: вони мають змогу обмежити або навіть повністю припинити вживання хімічних медпрепаратів.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залишате свої контактні дані і наш менеджер зателефонує Вам