About illustration

Лабораторні дослідження_____

Сучасна медицина досягла такого рівня розвитку, коли більшість захворювань виліковуються на ранніх стадіях. Лабораторна діагностика – методика, яка в найпершу чергу дає можливість виявити певні порушення в організмі людини.
В медичному центрі «Діагностикум» ви можете пройти лабораторне обстеження в Хмельницькому, яке включає в себе наступні аналізи:

Загальні аналізи – дослідження крові та сечі. Загальний аналіз крові допомагає оцінити рівень гемоглобіну, кількість еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів у крові пацієнта. Це дозволяє на ранній стадії виявити анемію, інфекційні захворювання, запальні процеси, наявність паразитів в організмі. Загальний аналіз сечі дає можливість виявити відхилення в роботі сечостатевої та ендокринної систем, захворювання нирок та внутрішніх органів, приховані запальні процеси.

Біохімічний аналіз крові (біохімія) відображає загальний стан організму пацієнта. З його допомогою можна визначити функції печінки та нирок, запальні процеси в активній стадії, порушення водно-сольового обміну та недостатність мікроелементів. За результатами даного аналізу лікар має можливість поставити діагноз та визначити стадію захворювання, призначити прийом медикаментів та процедур, скоригувати терапевтичний процес.

Гормональна панель – відображає концентрацію гормонів у крові людини. Відхилення показників від встановлених норм (гормональний дисбаланс) може спровокувати ряд тяжких хвороб: цукровий діабет, ожиріння, безпліддя, захворювання серцево-судинної системи. Даний аналіз відтворює точну картину гормонального фону пацієнта, що дає можливість контролювати його і підтримувати здоров’я у належному стані.

Бактеріологічна діагностика – аналіз біологічного матеріалу хворого (крові, сечі, мокрот, гною, слизу, спинномозкової рідини і т.д.) на наявність бактерій – збудників деяких хвороб, а також на виявлення їх чутливості до антибіотиків та хіміопрепаратів. В такий спосіб можна діагностувати серйозні захворювання: сальмонельоз, черевний тиф, туберкульоз, менінгіт, дифтерію, проказу, ботулізм, холеру. Іноді інфекції, спровоковані хвороботворними мікроорганізмами, надто серйозні: при невчасному початку лікування вони можуть призвести до смерті.

В нашому медичному закладі ви можете пройти лабораторну діагностику в Хмельницькому. Досвідчені фахівці-медики, використання сучасного приладдя та високочутливих реагентів – все це гарантує вам високу точність результатів, а значить – вірно визначений діагноз, правильне лікування та позитивний терапевтичний ефект.
Здати лабораторні аналізи в МЦ «Діагностикум» можна, зателефонувавши по номеру телефону, вказаному на нашому сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залишате свої контактні дані і наш менеджер зателефонує Вам