About illustration

Гірудотерапія (лікування п’явками)_____

Гірудотерапія – методика лікування захворювань з допомогою медичних п’явок. При укусах п’явки вприскують в кров людини більше 100 біологічно активних речовин, які мають протизапальну дію, активізують капілярний кровообіг, покращують живлення клітин киснем та поживними речовинами, розчиняють свіжі тромби і перешкоджають утворенню нових.
П’явок розміщують на тілі таким чином, щоб вони прокушували шкіру в біологічно активних точках, діючи по принципу голковколювання. В їхній слині міститься велика кількість ферментів, які являються природніми лікувальними засобами. Вони м’яко впливають на організм, поступово нормалізуючи роботу органів і систем.
Ви можете пройти гірудотерапію в Хмельницькому для лікування цілого ряду захворювань:

хвороби шкіри: фурункульоз, карбункульоз, псоріаз, облисіння, склеродермія;
гінекологічні проблеми: порушення менструального циклу, наявність спайок у малому тазі, ерозія шийки матки, кіста яєчників, мастопатія, аденоміоз;
гінекологічні проблеми: порушення менструального циклу, наявність спайок у малому тазі, ерозія шийки матки, кіста яєчників, мастопатія, аденоміоз;
захворювання серцево-судинної системи: ішемія, гіпертонія, міокардит, інфаркт
міокарда, серцева недостатність;

1. ЛОР-захворювання: отит, гострий неврит слухового нерву, шум у вухах, хвороби навколоносових пазух;
2. офтальмологічні проблеми: глаукома, кератит;
3. ревматологія: ревматоїдний артрит, ревматизм;
4. захворювання шлунково-кишкового тракту: запори, дискінезія жовчовивідних шляхів, коліт, панкреатит, жовчокам’яна хвороба, холецистит;
5. порушення обміну речовин, ожиріння;
6. косметологія: целюліт, ранні зморшки, тусклий колір обличчя.

Не варто звертатися до гірудотерапії вагітним жінкам, хворим на гемофілію (порушення процесів згортання крові), а також при наявності злоякісних пухлин (онкологічних захворювань).

Медичних п’явок ставлять на область хворого органа: печінки, нирок, серця, вздовж уражених судин і т.д. Процедура має проходити під наглядом досвідченого лікаря: кваліфікований спеціаліст зможе визначити кількість п’явок, необхідних для лікування, а також біологічно активні точки, куди вони встановлюються.

Дана методика є досить дієвою, при цьому виключає прийом хіміопрепаратів, що отруюють ваш організм токсичними речовинами. Записатися на гірудотерапію в Хмельницькому можна за телефонами на нашому сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залишате свої контактні дані і наш менеджер зателефонує Вам