About illustration

БРД (біорезонансна діагностика)_____

Біорезонансна діагностика (БРД) – це дослідження торсійного (інформаційного) поля людини. Ця методика дуже інформативна та ефективна: за 1,5-2 години можна оглянути весь організм, визначити стан внутрішніх органів та їх систем. При цьому, немає необхідності здавати десятки аналізів та відвідувати багатьох лікарів.

В МЦ «Діагностикум» ви можете пройти БРД у Хмельницькому. За короткий проміжок часу ви зможете отримати наступну інформацію:

дізнатися стан системи травлення, ендокринної, нервової, серцево-судинної та інших систем організму;
обстежити стан шкіри та опорно-рухового апарату;
визначити тип захворювання органів (гострий, хронічний, онкологічний);
виявити наявність гельмінтів, грибків, бактерій та вірусів (близько 1000 найменувань), які є збудниками певних хвороб, а також місце їх локалізації в організмі;
діагностувати алергічні реакції та алергени, які їх провокують;
віднайти доброякісні чи злоякісні пухлини, визначити схильність організму до їх утворення;
дізнатися про рівень інтоксикації організму;
визначити рівень імунітету та з’ясувати причини його зниження.

БРД проходить за наступним принципом: спеціальний електронно-хвильовий сканер зчитує торсійне поле людини, а отримана інформація фіксується на комп’ютерному моніторі. Таке обстеження не має протипоказань, не несе радіоактивного навантаження на організм (на відміну від рентгену) та відтворює найбільш повну картину стану всього організму.

Детальні дані про стан вашого здоров’я, отримані за допомогою біорезонансної діагностики, забезпечують достовірне визначення діагнозу: лікарі ставлять правильні діагнози у 99% випадків. Отримана інформація допомагає призначити вам індивідуальну програму терапії, дає можливість слідкувати за змінами стану та самопочуття в процесі лікування та, при необхідності, коригувати терапевтичний процес. Як наслідок – позитивний результат та швидке покращення здоров’я.
В нашому медичному центрі ви можете пройти БРТ у Хмельницькому з використанням сучасного ефективного обладнання, що забезпечить високу точність та інформативність обстеження. Кваліфіковані лікарі нададуть вам детальну інформацію про стан вашого здоров’я та призначать лікування. Для запису на процедуру подзвоніть по номеру, вказаному на сайті.

Отримайте безкоштовну консультацію

Залишате свої контактні дані і наш менеджер зателефонує Вам